Головний
Європейський досвід у Вашому господарстві!
Фірма «FARMER» утворилась у 1991 році як родинна фірма. Розпочали свою діяльність з виробництва та продажу комбікорму навколишнім господарствам. Позитивна оцінка клієнтами якості наших продуктів дозволила нам розширити коло клієнтів по всій Польщі та відповідно збільшити асортиментну пропозицію. Ми постійно вдосконалюємо наші продукти, використовуючи найновіші досягнення науки у відгодівлі свиней, консультуючись та співпрацюючи з провідними фахівцями галузі свинарства Європейського Союзу. Більш ніж 23-річний досвід успішної роботи на ринку дозволяє нам з гордістю стверджувати, що наші клієнти задоволені співпрацею з нами.
Для нас важливою є думка клієнтів про наші продукти. Ціни на живу вагу свиней мають тенденцію до спаду. Відповідно, для збереження рівня рентабельності необхідно зменшувати собівартість 1 кг приросту. Ми не можемо економити на якості. Тому використовуючи новітні досягнення, створюємо концентрати  „FARMER”, які дозволяють не тільки зменшити собівартість виробництва, а й збільшити циклічність на фермі шляхом скорочення терміну відгодівлі.

ЦІЛІ ФІРМИ

Ціллю нашої діяльності згідно зі стандартами системи якості PN-EN ISO 9001:2001 та  DS 3027 E:2002 (HACCP) є, в першу чергу, дотримання високої якості наших продуктів та підтримування обслуговування клієнта на основі тривалої та партнерської співпраці. Пріоритетне значення має створення і підтримка іміджу фірми, ототожнюваної з: - солідністю та дотриманням термінів - високою якістю і стабільністю продуктів - безпекою для здоров’я - готовністю до постійного задоволення потреб, вимог та очікувань наших клієнтів. Ми знаємо, що дотримання норм системи управління якості продуктів має значний вплив на здоров’я поголів’я і зміцнення нашої позиції на ринку. Тому завдяки аналізу загроз, ідентифікації та моніторингу критичних точок контролю та виконанню всіх вимог законодавства Європейського Союзу, запобігаємо потенційній та реальній небезпеці.

 

 

ДОСЛІДНА ФЕРМА

Завод комбікормів та концентратів „FARMER” має у своєму розпорядженню ферму з поголів’ям 100 свиноматок закритого циклу. Це дозволяє протестувати не лише власні продукти, які пропонуємо клієнтам, але і також всі новинки та різні нові концепції відгодівлі свиней, що з’явились на ринку Європейського Союзу. Відповідно ми постачаємо фермеру протестований та перевірений на практиці продукт, оскільки не завжди нові концепції дозволяють йому отримати кращі фінансові результати.

НАША ФІРМА ГАРАНТУЄ:

- сучасна і природоохоронна технологія годування
- швидкий зріст і дуже добре використання складників корму, завдяки оптимальному використанню амінокислот, вітамінів, ензимів та мінеральних сполук
- виробництво концентратів з соєвим білком
- склад концентратів повністю забезпечує кормові потреби кожної групи свиней

ЯКІСТЬ Є НАШОЮ ОСНОВОЮ:

Відповідність продукції прийнятим нормам сприяють системі внутрішнього контролю, підтвердженої сертифікатами „Системи забезпечення якості ISO”. Питання якості обслуговування реалізується через часті контакти спеціалістів продажу з клієнтами, які поєднують продаж високоякісних продуктів з консультаціями в галузі годування і зооінженерії.

БЕЗПЕКА ПРОДУКТІВ ТА ГОДІВЛІ

Свідома політика безпеки продуктів FARMER реалізуються всіма учасниками процесу виробництва: починаючи від постачальників сировини до виробництва концентратів, через фермерів, і закінчуючи переробниками сільськогосподарської продукції.

 

ЕФЕКТИВНІСТЬ – ЦЕ ТВІЙ ПРИБУТОК

Ми дбаємо про якість наших продуктів, щоб м’ясо, вирощене на добавках „FARMER” було безпечним і екологічно чистим. Наша компанія застосовує тільки натуральні засоби у виробництві концентратів!

Кормові добавки, які в різних долях заступили антибіотики у всіх кормах, в яких їх до цих пір застосовували:
ЗАКВАСКА – суміш органічних кислот
МАСЛЯНА КИСЛОТА – натуральний стимулятор росту
ПРОБІОТИК – штам культур бактерій
Їх застосування дає свої позитивні результати: - зниження pH в кишково-травному тракті – менше поносів, краще перетравлення кормів - бактерицидна та антигрибкова дія – менше поносів - перехід перетравних ензимів в активну форму – краще засвоєння білку - додаткове джерело енергії та фосфору – міцніший кістяк, здорові поросята - бактерицидна дія в травній системі (вбивають шкідливі бактерії E.coli, Salmonella, Clostridium) – менше поносів - сприяння збільшенню кисломолочних бактерій в травній системі (Lactobacillus, Bifidobakter) – менше поносів, краще перетравлення корму - стимулювання підшлункової залози до виділення травних ензимів – краще перетравлення корму - оберігання слизової оболонки від пошкоджень – ефективніше засвоєння перетравленого корму, кращі прирости.

 
Про компанію     Про компанію     Про компанію     Про компанію     Про компанію     Про компанію     Про компанію     Про компанію     Про компанію